Edukacja

Będzie w stanie obsłużyć pół tysiąca osób dziennie. SP 23 ma nowy blok żywieniowy [GALERIA]

2023-11-06 9:42

Zakończyła się modernizacja kolejnego bloku żywieniowego, tym razem w Szkole Podstawowej nr 23 na Podolszycach Północ.​ Przebudowa obiektu była kompleksowa.

Wymieniono wszystkie instalacje sanitarne, elektryczne, położono nowe tynki i płytki ceramiczne. Następnie przystąpiono do ustawienia i zainstalowania nowoczesnego, profesjonalnego wyposażenia kuchennego. Na liście urządzeń są m.in. szafy chłodnicze, zamrażarka, dwa kotły, kuchnie, patelnie elektryczne, zmywarki, stoły chłodnicze i robocze a także tzw. wilk do mielenia mięsa, czy wózek transportowy. Blok żywieniowy urządzono na parterze, a posiłki wydawane będą na piętrze. Dlatego zamontowano jeszcze windę.

Warto inwestować w młodzież. Dlatego konsekwentnie inwestujemy w bazę oświatową pod wieloma i różnymi względami. Budujemy boiska, odnawiamy sale gimnastyczne, inwestujemy w wyposażenie naszych placówek i modernizujemy także bloki żywieniowe – podkreśla prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.

Wszystkie prace już się zakończyły, zaczynają się teraz formalności, związane z odbiorami oraz przygotowania do uruchomienia bloku, co powinno nastąpić 1 grudnia. Za modernizację zapłacimy z budżetu Płocka ponad 1,8 mln zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE