Komputer

i

Autor: Pixabay

Chcesz mieć wpływ na kierunki rozwoju Płocka i regionu? Wypełnij Ankietę

2022-09-16 7:39

Chcesz mieć wpływ na kierunki rozwoju Płocka i regionu? Do 30 września wypowiedz się w ankiecie o miejscu, w którym żyjesz. Pokaż jego słabe i mocne strony, wskaż czego oczekujesz.

Pozyskane informacje posłużą do opracowania strategii rozwoju dla całego regionu. Wyznaczone cele będą lepiej dostosowane do potrzeb lokalnych społeczności. Ponadto powstały dokument ułatwi pozyskiwanie środków europejskich na realizację wspólnych projektów.

Do udziału w badaniu Ratusz zaprasza wszystkich mieszkańców Płocka oraz okolicznych miast i gmin: Sierpca, Gostynina, Drobina, Gąbina, Wyszogrodu, Sannik, Bielska, Bodzanowa, Brudzenia Dużego, Bulkowa, Łącka, Małej Wsi, Nowego Duninowa, Radzanowa, Słubic, Słupna, Starej Białej, Staroźreb, Gozdowa, Mochowa, Rościszewa, Szczutowa, Zawidza, Pacyny, Szczawina Kościelnego.

Badanie jest anonimowe, a wypełnienie formularza ankiety trwa ok. 25 minut. Link do ankiety. Na opinie mieszkańców Ratusz czeka do 30 września. Wyniki, po opracowaniu, będą dostępne dla mieszkańców.