CHOINKOBRANIE - wytnij sam swoją choinkę! Akcja Lasów Państwowych trwa w całej Polsce

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

CHOINKOBRANIE - wytnij sam swoją choinkę! Akcja Lasów Państwowych trwa w całej Polsce

2021-12-15 9:03

Choinka prosto z lasu? Czemu nie! Takie drzewko już samym zapachem i wspomnieniami związanymi z jej własnoręcznym wycięciem stworzy w domu niezapomniany klimat! Lasy Państwowe zachęcają wszystkich do wzięcia udziału w ich wyjątkowej, corocznej akcji. CHOINKOBRANIE rozpoczyna się w całej Polsce!

Kupując drzewko świąteczne od Lasów Państwowych mamy pewność, że kupimy drzewko hodowane w tym celu i pozyskane w sposób legalny. Ceny choinek z plantacji choinkowych Lasów Państwowych są w porównaniu do drzewek „od prywaciarzy” bardzo konkurencyjne. Ważne, że zawsze staramy się docinać choinki na bieżąco, aby ograniczyć ilość niesprzedanych drzewek do minimum. Przyniesioną do domu choinkę warto postawić w miejscu z dala od kaloryfera, osadzić w stojaku z podstawką lub do wiadra z piaskiem i podlewać regularnie. Wtedy nasze drzewko będzie zielone przez tygodnie. - czytamy na stronie https://choinki.lasy.com.pl/.

Jeśli chcecie zakupić choinkę od Lasów Państwowych, to możecie wybrać się do jednej z miejscowości nieopodal stolicy, na terenie województwa. Sprzedaż drzewek w Nadleśnictwach Chojnów,Drewnica i Płońsku już ruszyła. Świąteczne drzewka dostępne będą również w Płocku i Łodzi. Chociaż w Podkowie Leśnej i Ząbkach sadzone są na specjalnych plantacjach choinki, to niestety, w niektórych nadleśnictwach sprzedaż detaliczna jest ograniczona lub niemożliwa z powodu braku małych choinek na plantacjach. 

Jechaliśmy nowym tramwajem. Pierwszy Hyundai wyjechał na stołeczne torowiska

QUIZ. „Dzieciństwo w PRL”. Nadęta szkoła, czyli akademie i apele

Pytanie 1 z 10
Na spotkania z kombatantami, stanowiące odrębną kategorię przynudzania, uczniowie mówili:
Źródło: CHOINKOBRANIE - wytnij sam swoją choinkę! Akcja Lasów Państwowych trwa w całej Polsce