Chcesz spróbować swoich sił w najszybszej dyscyplinie sportowej na Świecie? Klub Sportowy Masovia Płock ogłasza nabór do sekcji badmintona.

Nabór skierowany jest do dzieci ze szkół podstawowych (I-VIII klasa). Korzyści płynących z gry w badmintona jest bardzo wiele.  Organizatorzy zachęcają wszystkich chętnych do kontaktu w celu ustalenia szczegółów treningów.

Jednocześnie zachęcamy osoby dorosłe do spróbowania swoich sił na korcie badmintonowym i wzięcia udziału w zajęciach dla amatorów organizowanych przez KS Masovia Płock - mówi Adam Załęski z płockiego klubu.

badminot

Autor: ksmasovia.pl

Warto dodać, że niedawno znakomity wynik osiągnęli zawodnicy płockego Klubu, którzy podczas 41. Mistrzostw Polski Seniorów w Sianowie zdobyli 3 złote i 1 srebrny medal! Magdalena Koba wraz ze swoim partnerem do gry mieszanej (Krzysztof Walenda - MKS Garwolin) zwyciężyli w kategorii +45, oraz zajęła drugie miejsce grając w parze z Eweliną Brachą. Adam Kosz wraz z Moniką Bieńkowską wygrali miksta w kategorii +40. Jeszcze jeden złoty medal dołożyła Monika grając w parze z zawodniczką gospodarzy, Dorotą Grzejdak.

Aby zapisać się na treningi należy zadzwonić i umówić się na spotkanie. W sprawie sekcji dla dzieci - 609457227. W sprawie sekcji dla dorosłych - 889141560