superliga

i

Autor: PGNiG Superliga

Meczu z Gwardią Opole w Orlen Arenie nie będzie. Nafciarze zagrają za to ze Stalą Mielec

2020-12-15 12:46

Decyzją PGNiG Superligi w środę 16 grudnia zmierzymy się z SPR Stalą Mielec, a nie jak pierwotnie zaplanowano z Gwardią Opole.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w klubach Gwardia Opole oraz Chrobry Głogów, Superliga Sp. z o.o. informuje, że do końca roku 2020 odbędą się jeszcze dwa mecze. Spotkanie Gwardia Opole – Orlen Wisła Płock, Chrobry Głogów – Sandra Spa Pogoń Szczecin oraz SPR Stal Mielec – Chrobry Głogów, planowane na 16 i 20 grudnia, zostają przełożone. W zamian zostanie rozegrany mecz Stali Mielec z wicemistrzami z Płocka.

– Obecny sezon PGNiG Superligi, odbywający się w trakcie pandemii, był dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem. Ostatni mecz, jaki rozegramy w 2020 roku odbędzie się 19 grudnia w Kwidzynie. To były trudne miesiące, w których każdy dzień był inny, dynamiczny i niósł ze sobą zmiany. Wymagało to bardzo dużej pracy logistycznej, by mecze mogły być rozgrywane. Dlatego chciałbym wszystkim podziękować za elastyczność, zrozumienie oraz dobrą współpracę, by w najwyższym reżimie sanitarnym rozgrywać mecze i zadbać o bezpieczeństwo wszystkich zawodników, sztabów szkoleniowych oraz osób pracujących przy meczach. Dziękuję również kibicom za to, że byli z nami i nas wspierali. Mam nadzieję, że w 2021 roku spotkamy się ponownie na trybunach. – mówi Marek Janicki, prezes Superligi Sp. z o.o.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00. Transmisję będzie można obejrzeć na emocje.tv. Do Mielca Nafciarze wyjadą we wtorek po porannym treningu.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...