Samotność

i

Autor: Pixabay

młodzież

nieWYKLUCZENI czyli wyjątkowe spotkanie dla młodych w Płocku

2023-10-17 5:51

W siedzibie Harcerskiego Zespołu Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka”, przy Al. Jachowicza w ramach projektu nieWykluczeni porozmawiać będzie można ze specjalistami: prawnikiem, psychologiem oraz socjologiem – na temat wykluczeń oraz nierówności społecznych.

Płockie spotkanie odbędzie się 20 października w siedzibie Harcerskiego Zespołu Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka”, przy Al. Jachowicza 34 w Płocku. Początek o godz. 14. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Każdy może wziąć w nim udział. Nie ma ograniczeń wiekowych, choć – jak mówi Młodzieżowy Sejmik – wydarzenie skierowane jest głównie do młodzieży. Organizator prosi o wcześniejszą rejestrację.

nieWYKLUCZENI czyli wyjątkowe spotkanie dla młodych w Płocku

i

Autor: Fundacja Instytut Art

Będzie to pierwsze wydarzenie z cyklu nieWYKLUCZENI, organizowanego przez Młodzieżowy Sejmik Województwa Mazowieckiego oraz Fundacja Instytut Art. Tematyka wydarzenia będzie oscylować wokół pytań jak traktować tych, którzy się różnią czy jak walczyć z nierównościami. Na ten temat zostaną też przeprowadzone warsztaty.

Link do rejestracji

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE