zorza

i

Autor: BeHappyTravel

O Muminakach, kuchni, podróżach i życiu w Finalndii opowie Joanna Charewicz-Laihonen

2021-03-23 13:57

Podróżowanie zostało ograniczone, ale wirtualnie możemy przenosić się w najdalsze zakątki świata. 24 marca o godz. 18 Stowarzyszenie TRAKT zaprasza na wyjątkową podróż. Tym razem do Finlandii.

Wydarzenie jest organizowane w ramach Klubu Podróżnika im. Tony’ego Halika i Festiwalu Zorzy Polarnej. W wirtualnym pokoju na platformie clickmeeting.com po Finlandii oprowadzi Was przewodniczka Joanna Charewicz-Laihonen. Z wykształcenia jest politologiem i absolwentką wydziału prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego.

Polska w Finlandii

i

Autor: POKiS

Do Finlandii przyjechała na praktyki po studiach i już tam została. Finlandia to jej drugi dom. Opowie o kulturze, codzienności, obyczajach, barierach, które musiała pokonać i oczywiście edukacji. W spotkaniu nie zabraknie także elementów podróżniczych.Spotkanie będzie okazją do zadawania pytań na temat życiowej przygody prelegentki oraz ciekawostek z życia codziennego Finlandii.

Jeżeli już dziś wiecie, że chcecie poznać piękne zakątki Finlandii, zapiszcie sobie poniższy link:pokispl.clickmeeting.com

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Morsowanie bez wychodzenia z domu | ESKA XD - Fit vlog #15