lil pump

i

Autor: PHHF

Polish Hip-Hop Festival

Polish Hip-Hop Festival świętuje jubileusz. Lil Pump kolejną gwiazdą X edycji

2024-04-19 16:12

W tym roku Polish Hip-Hop Festival, najważniejszy hip-hopowy event w Polsce, obchodzi 10 urodziny. Organizatorzy płockiej imprezy ponownie przygotowali kilka niespodzianek, a jedną z nich jest powrót zagranicznych gwiazd na nadwiślańską plażę.

W ramach obchodów jubileuszowej edycji Polish Hip-Hop Festival rozszerza line-up. Po kilku latach przerwy organizatorzy do dobrze znanych polskich raperów i raperek dołączą zagranicznych artystów. Tym razem będą to gwiazdy z najwyższej półki. Jednym z headlinerów X edycji jest Lil Pump, autor przebojowego "Gucci Gang". Raper dołącza tym samym do ogłoszonych wcześniej polskich artystów — duetu PRO8L3M, Young Leosi oraz Bambi.

Kolejne karty w line-upie będą sukcesywnie odkrywane w najbliższych miesiącach. W tym roku festiwalowicze ponownie będą mieli okazję zobaczyć przekrój całej hip-hopowej sceny — od najpopularniejszych obecnie stylów, jak drill i trap, aż po klasyczny rap. Na kilku płockich scenach zagoszczą największe gwiazdy, klasyczne zespoły, jak i dobrze rokujące młode talenty.

Bilety na Walentynki

W dniach 4-6 lipca w Płocku ponownie pojawi się kilka scen, zróżnicowana strefa gastronomiczna, a pole namiotowe będzie miało dodatkowe udogodnienia. Bilety na festiwal są już dostępne w sprzedaży na biletomat.pl. Organizatorzy przygotowali także specjalny drop biletów HYPE TICKET oraz LOVE TICKET z okazji zbliżających się Walentynek. Pierwszy z nich jest fizycznym, kolekcjonerskim biletem, który z pewnością ucieszy każdego fana hip-hopu. Drugi bilet to coś, czego do tej pory jeszcze nie było — podwójny elektroniczny karnet dla pary. HYPE TICKET przez cały czas będzie dostępny w sprzedaży, natomiast LOVE TICKET, będzie do nabycia tylko 14 lutego.