mazovia

i

Autor: Materiały prasowe

Przyszłość subregionu płockiego z Funduszami Europejskimi

2022-11-18 8:00

W piątek, 25 listopada odbędzie się konferencja online pod hasłem: „Przyszłość Mazowsza z Funduszami Europejskimi”, podczas której podsumujemy efekty dofinansowania z Unii Europejskiej oraz dowiemy się o możliwościach wsparcia w ramach nowego programu.

Na konferencji wystąpią przedstawiciele organizatorów: Zarządu Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, a także beneficjenci funduszy europejskich, którzy prowadzą projekty na terenie subregionu płockiego. Będziemy mieli możliwość poznać efekty inwestycji zrealizowanych przez samorządy, przedsiębiorców, instytucje kultury czy placówki medyczne w Płocku i okolicach.

Ważnym punktem wydarzenia będzie też informacja na temat możliwości dofinansowania projektów w ramach nowego programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027.

Transmisję online będzie można obejrzeć od godz. 10.00 na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na profilach Fundusze Europejskie dla Mazowsza w serwisie społecznościowym Facebook i na kanale YouTube.

Wydarzenie jest częścią cyklu 8 konferencji regionalnych odbywających się w listopadzie we wszystkich subregionach Mazowsza: płockim, ciechanowskim, radomskim, ostrołęckim, siedleckim, warszawskim wschodnim, warszawskim zachodnim i żyrardowskim.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem funduszedlamazowsza.eu