SP24

i

Autor: Urząd Miasta Płocka

Inwestycje

Startuje rozbudowa Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 24 w Płocku

2023-08-07 10:31

Inwestycja polega na wybudowaniu nowego segmentu placówki na potrzeby bloku żywieniowego oraz pomieszczeń do rehabilitacji.

Segment zostanie „dobudowany” od północno-wschodniej strony istniejącej szkoły i będzie lustrzanym odbiciem sąsiedniego skrzydła z salą gimnastyczną, i będzie integralną częścią placówki. Blok żywieniowy stanowić będą stołówka i część kuchenna, połączone ze sobą tzw. ladą wydawczą. W części kuchennej znajdzie się kuchnia główna i zmywalnia, a także pomieszczenia magazynowe, przygotowalnia posiłków i pokoje socjalne dla pracowników. A do tego oczywiście meble i sprzęt AGD.

W dobudowanym skrzydle znajdą się cztery pomieszczenia o powierzchni od 18 do 30 mkw, służące do rehabilitacji plus dwa pomieszczenia magazynowe oraz toaleta. Wykonawca to spółka TEKOBUD z siedzibą przy ul. Zglenickiego.

Wartość kontraktu – prawie 3 mln 650 tys. zł (brutto). Termin realizacji – 12 miesięcy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE