beach global tour

i

Autor: IHF

IHF Beach Handball Global Tour

Światowa piłka ręczna plażowa zagości przed ratuszem w Płocku

2023-07-18 9:22

W ten weekend Płock będzie stolicą piłki ręcznej plażowej. Do naszego miasta zawita IHF Beach Handball Global Tour. Na plaży usypanej przed ratuszem zagra pięć drużyn z dwóch kontynentów. Oczywiście zobaczymy Polski i Polaków.

22 i 23 lipca zobaczymy jedne z najlepszych plażowych drużyn na świecie. Polska, Dania i Chorwacja wystawią reprezentacje kobiet i mężczyzn. Skład żeńskiej grupy uzupełnią szczypiornistki z Niemiec, natomiast w grupie męskiej zobaczymy Katarczyków. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane na Starym Rynku. W tym celu powstaje tu piaszczyste boisko otoczone trybunami.

IHF Beach Handball Global Tour 2023

Pierwsze mecze rozpoczną się o 11:00 w sobotę. Gra odbywa się systemem każdy z każdym (szczegóły na plakacie). Na niedzielne popołudnie zaplanowano półfinały (start o 15:00) i finały (17:00).

Wstęp na zawody jest bezpłatny.

beach global tour

i

Autor: IHF
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE