ehf

i

Autor: EHF

Sześciu Nafciarzy z szansą udział w Mistrzostwach Świata. Polska prowadzi przygotowania

2020-12-21 11:46

W ubiegłym tygodniu zawodnicy rozjechali się do domów, lub na zgrupowania reprezentacji, które przygotowują się do udziału w Mistrzostwach Świata 2021. Powołania otrzymało w sumie sześciu zawodników Orlen Wisły Płock.

W Cetniewie do udziału w Mistrzostwach Świata w Egipcie (13-31 styczeń) przygotowuje się reprezentacja Polski. W szeregach biało-czerwonych nie mogło zabraknąć Michała Daszka, Przemka Krajewskiego i Adama Morawskiego. W dniach 21-22 grudnia Polacy rozegrają dwa mecze towarzyskie z Algierią.

Szansę na udział w Mistrzostwa Świata mają także inni zawodnicy. W szerokiej kadrze naszego grupowego rywala Hiszpanii znalazł się Abel Serdio, natomiast selekcjoner reprezentacji Brazylii (również nasz grupowy przeciwnik) wysłał powołanie dla Leo Dutry. Pewne miejsce w reprezentacji Węgier ma Zoltan Szita, który jednak w ostatnich dniach zmagał się z urazem i na boisku pojawił się dopiero w ostatnim meczu ze Stalą Mielec.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Diablo 4 i Far Cry 6 [Najbardziej wyczekiwane gry 2021] | ESKA XD - Blogier #12

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...