katedra

i

Autor: Jakub Chonchera

Trwa nabór wniosków na dotacje na remonty płockich zabytków

2021-12-10 10:23

Urząd Miasta Płocka zaprasza do składania wniosków o udzielenie dotacji na sfinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkach oraz innych nieruchomościach położonych w Specjalnej Strefie Rewitalizacji.

Dotacja może być udzielona w wysokości do 50% nakładów koniecznych do poniesienia na wykonanie prac lub robót, które zostaną wykonane w roku 2022. Jeżeli zabytek posiada wyjątkową wartość historyczną, artystyczną lub naukową dotacja może być udzielona w wysokości do 100% nakładów na wykonanie prac.

Dotacja może być udzielona właścicielowi lub użytkownikowi wieczystemu w wysokości do 50% nakładów koniecznych do poniesienia na wykonanie robót lub prac, które zostaną wykonane w roku 2022. Wysokość udzielonej dotacji każdorazowo uzależniona jest od wysokości środków zabezpieczonych na ten cel w budżecie miasta Płocka.

Nabór wniosków na dofinansowanie prac lub robót budowlanych, które zostaną wykonane w roku 2022 trwa do 31 grudnia 2021 roku. Szczegółowych informacji udziela Referat Rewitalizacji i Estetyzacji Miasta tel.: 24 367 14 53 e-mail: rewitalizacja@plock.eu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE