Wisła Płock

Autor: Kacper Klonowski

Tym razem Nafciarze obeszli się smakiem. Derby Mazowsza zakończyły się na korzyść warszawskiej Legii

2020-09-14 13:50

Za nami mecz 3. kolejki piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. Legia Warszawa pokonała gospodarzy 1 do 0. Chociaż pierwsza połowa była dla płocczan bardzo trudna to w drugiej pokazali oni charakter. Niestety było już za późno. Jedyną bramkę w meczu zdobył głową Tomas Pekhart. Stało się to w 30 minucie spotkania po świetnym górnym podaniu obrońcy, Filipa Mladenovicia

Przed nami wielkie widowisko w piłkarskiej PKO BP Ekstraklasie. Już w najbliższy piątek rozegrane zostaną derby Wisły. Nafciarze zmierzą się wtedy ze swoją imienniczką z Krakowa. Derby Mazowsza zakończyły się niestety na korzyść Legii i płocczanie z pewnością nie oddadzą kolejnych punktów łatwo. Podopieczni Sobola zagrają na wyjeździe a pierwszy gwizdek usłyszymy o 20:30

Czy w dobie epidemii koronawirusa wyślesz swoje dziecko na wycieczkę szkolną?