WOŚP skarbonki

i

Autor: Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku

WOŚP

Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poszukiwani. W Płocku startują zapisy!

2023-11-15 10:12

​Chcielibyście zbierać pieniądze podczas 32 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nic prostszego. W Płocku 16 listopada startują zapisy wolontariuszy.

MDK kolejny raz otrzymał zgodę na utworzenie Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szefową Sztabu została Litosława Koper. 32. Finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku, a zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Jak co roku Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku zaprasza do wspólnego kwestowania.

Jak się zarejestrować?

Podobnie jak w poprzednim roku rejestracja będzie przebiegała drogą internetową za pośrednictwem strony iwolontariusz.wosp.org.pl. W celu otrzymania kodu (tokenu) umożliwiającego rejestrację należy przesłać zgłoszenia na adres: wosp@mdk-plock.pl. Zgłoszenie grupowe powinno zawierać nazwę szkoły/placówki/grupy, liczbę członków (maksymalnie 8 osób) oraz kontakt do koordynatora grupy. Koordynatorem musi być osoba pełnoletnia. W zgłoszeniu indywidualnym wystarczy zawrzeć w treści maila prośbę o otrzymanie tokenu.Szczegółową instrukcję rejestracji można znaleźć na stronie Jak zostać wolontariuszem 32. Finału WOŚP w podpunkcie Jak zarejestrować się za pomocą tokenu?

Rejestracja trwa od 16 listopada do 13 grudnia 2023 roku lub wyczerpania miejsc.

W wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość tradycyjnej rejestracji bezpośrednio w Sztabie. W takim wypadku konieczne jest, najpóźniej do 6 grudnia, wypełnienie ankiety i dostarczenie zdjęcia do identyfikatora w formie elektronicznej (płyta CD, pendrive etc...) w rozmiarze co najmniej 800x600 pikseli. Na zdjęciu musi być widoczna cała głowa, twarz nie może być zasłonięta przez włosy, okulary przeciwsłoneczne, czapkę i elementy otoczenia.

Firmy i instytucje zainteresowane zbiórką do skarbon stacjonarnych zapraszamy do kontaktu po 15 grudnia 2023 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE