konkurs

Wybieramy Świetlną Stolicę Polski! Płock w finale konkursu

2024-01-17 11:39

Miasto Płock wzięło udział w kolejnej edycji konkursu „Świeć się z Energą”. Do 15 stycznia mogliśmy głosować na nasze miasto w I etapie, w którym Miasto Płock zajęło 1 miejsce w województwie mazowieckim.

Wynik umożliwił przejście do drugiego etapu. Teraz od 16 stycznia – rozpoczniemy finałowy, ogólnopolski etap plebiscytu – wezmą w nim udział zwycięzcy etapów regionalnych. Każde miasto, które wygrało w etapie wojewódzkim i przeszło do finału, otrzyma nagrody czyli nowoczesny energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł., który – za pośrednictwem władz miasta – trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców: seniorów, podopiecznych stowarzyszeń i domów dziecka.

Od 16 stycznia – rozpoczniemy finałowy, ogólnopolski etap plebiscytu – wezmą w nim udział zwycięzcy etapów regionalnych. Drugi, finałowy etap plebiscytu, będzie okazją, aby Nasze miasto zdobyło tytuł najpiękniej rozświetlonego na święta miasta w Polsce oraz dodatkowe 40 tysięcy złotych na sprzęt AGD, który również trafi do potrzebujących oraz nowoczesną instalację fotowoltaiczną od Energi Obrót. Podobnie będzie w rywalizacji o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. Głosowanie rozpoczniemy już 17 stycznia w samo południe, a 30 stycznia poznamy zwycięzcę, którego to Wy wybierzecie. 30 stycznia – wielki finał głosowania ogólnopolskiego i ogłoszenie wyników.

Wyniki głosowania zostaną ogłoszone w momencie jego zakończenia, natomiast ogłoszenie laureatów nagród przyznawanych w konkursie fotograficznym przez kapitułę odbędzie do dnia 31.01.2024 r. Żeby oddać głos na świąteczne oświetlenie Płocka należy wejść na stronę internetową SwiecSie.pl.