Alvaro Ruiz

i

Autor: SPR Wisła Płock

Alvaro Ruiz odejdzie z ORLEN Wisły Płock. Zawodnik przeniesie się do Hiszpanii

2021-02-18 8:13

Ruiz od nowego sezonu występował będzie w hiszpańskim Benidorm. Do tej pory Alvaro Ruiz rozegrał w barwach Wisły 44 mecze, w których zdobył blisko 100 bramek.

29-letni rozgrywający dołączył do ORLEN Wisły Płock w 2019 roku, przechodząc z francuskiego Fenix Toulouse HB.

- Kilka tygodni temu rozmawialiśmy z Alvaro o jego przyszłości. Przyznał, że otrzymał propozycję gry w Benidorm i chciałby wrócić do Hiszpanii. My ze swojej strony nie robiliśmy mu przeszkód. Póki co nie żegnamy się. Mamy jeszcze sporo meczów do rozegrania. Każdy zawodnik jest dla nas ważny i życzę Alvaro kolejnych udanych występów w naszych barwach – powiedział dyrektor sportowy SPR Wisły Płock Adam Wiśniewski.

Odejście Ruiza oznacza poważne braki na rozegraniu w szeregach wicemistrzów Polski.

- Jednocześnie chcielibyśmy uspokoić naszych kibiców. Dopinamy wszelkie formalności związane z zakontraktowaniem nowego zawodnika na tę pozycję. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, na początku marca podamy nazwiska nowego rozgrywającego i bramkarza – mówi tajemniczo Prezes Robert Czwartek.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Morsowanie bez wychodzenia z domu | ESKA XD - Fit vlog #15

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?

Pytanie 1 z 7
W wolnym czasie lubisz...