Sebastian Wiciński / Wisła Płock S.A.​

Autor: Sebastian Wiciński / Wisła Płock S.A.​

Awansu do pierwszej ósemki nie będzie. Nafciarze z kolejnym remisem na koncie

2020-06-15 14:17

Za nami ostatnie spotkania rundy zasadniczej piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. W jednym z nich Nafciarze mierzyli się na wyjeździe z Cracovią. Znowu zapunktowali oni jako pierwsi i znowu nie udało im się utrzymać przewagi do końca. Wyjazdowe spotkanie zakończyło się remisem 1 do 1

Na pierwszą bramkę w spotkaniu kibice śledzący wczorajszy mecz musieli poczekać do drugiej połowy. W 70. minucie ostatniego meczu rundy zasadniczej, trafienie na 0 do 1 zaliczył Mateusz Szwoch. Niestety nie trzeba było czekać długo na odpowiedź ze strony Cracovii. Zaledwie 12. minut później piłkę w siatce Krzysztofa Kamińskiego umieścił Pelle van Amersfoort

Remis nie zmienił pozycji Nafciarzy w tabeli ligowej. Aktualnie zajmują oni 12. miejsce z 38 punktami na koncie . Trzy oczka straty do płocczan ma natomiast ich imienniczka z Krakowa. Za nią w tabeli znajdują się Korona Kielce, Arka Gdynia i ŁKS Łódź

Aktualna tabela PKO BP Ekstraklasy

Autor: ekstraklasa.org

Pierwsze spotkanie w rundzie finałowej rozgrywek Nafciarze rozegrają na stadionie przy Łukasiewicza 34. Już w najbliższą sobotę zmierzą się oni z Arką Gdynia. Piłkarze usłyszą pierwszy gwizdek punktualnie o godzinie 15:00.

Tablice rejestracyjne w Polsce. Z jakiego województwa pochodzi auto oznaczone...