Jarmark Tumski

i

Autor: POKiS

jarmark tumski

Do Płocka ponownie przyjadą kolekcjonerzy! Znamy datę XVI Jarmarku Tumskiego

2024-01-24 5:36

Płockie święto kolekcjonerstwa, sztuki i kultury zbliża się wielkimi krokami. Na początku czerwca odbędzie się XVI edycja Jarmarku Tumskiego!​ Jak co roku, Biuro Jarmarku Tumskiego otworzy swoje drzwi 1 lutego i rozpocznie przyjmowanie zgłoszeń wszystkich zainteresowanych Wystawców i Kolekcjonerów.

W dniach 31 maja – 2 czerwca 2024 przeniesiemy się w magiczny świąt minionych czasów, a Płock, osadzony w samym sercu Polski stanie się areną niezwykłych wydarzeń. W czasie trwania Jarmarku Tumskiego, uliczki Starego Miasta wypełnią się wystawcami i kolekcjonerami z różnych stron kraju. Oferować będą nie tylko zapomniane antyki i dawne relikty, ale również nowoczesne wyroby rękodzieła artystycznego, biżuterię, minerały, wyroby regionalne, a także codziennego użytku przedmioty. Atmosferę Jarmarku wypełnią także dźwięki koncertów, warsztatów i pokazów artystycznych, odbywających się na przestrzeni całej Starówki.

Jarmark Tumski

i

Autor: POKiS

Jak co roku, Biuro Jarmarku Tumskiego otworzy swoje drzwi 1 lutego i rozpocznie przyjmowanie zgłoszeń wszystkich zainteresowanych Wystawców i Kolekcjonerów.