hala

i

Autor: fenix-toulouse.fr Przy pustych trybunach w Francji zagrają dziś Nafciarze

Mocno osłabiona Orlen Wisła Płock zagra w lidze europejskiej. Rywalem Fenix Toulouse

2020-12-01 13:26

Po kolejnych perypetiach związanych z koronawirusem ponownie wracamy do gry! W swoim trzecim meczu w EHF Lidze Europejskiej ORLEN Wisła Płock zmierzy się z francuskim Fenix Toulouse.

Sytuacja kadrowa naszego zespołu przed najbliższym meczem jest dosyć skomplikowana. Dopiero w piątek treningi mógł poprowadzić przebywający na kwarantannie trener Xavier Sabate oraz kilku innych zawodników. Niemniej przeprowadzone testy na Covid wykazały nowe przypadki zarażenia i z tego powodu nie mogliśmy rozegrać meczu ligowego ze Stalą Mielec.

We Francji 13 zawodników w tym 2 bramkarzy

W niedzielę przeprowadzono kolejne badania wśród zawodników uprawnionych do gry, a ich wyniki pozwoliły w poniedziałek wczesnym rankiem wylecieć do Francji.W Tuluzie nasz zespół będzie na pewno osłabiony, ale jak zapewnił trener Sabate, zawodnicy zrobili wszystko, aby możliwie najlepiej w tych warunkach przygotować się do tego pojedynku.

Fenix Toulouse

Dla zespołu z południa Francji to powrót do europejskich rozgrywek po szczęściu latach, choć wówczas ich uczestnictwo w EHF Cup zakończyło się na dwóch meczach kwalifikacyjnych z MT Melsungen. Miniony sezon podopieczni Philippe Gardenta zakończyli po osiemnastu spotkaniach na 5. pozycji LIDL Starligue, co dało im przepustkę do rozgrywek EHF Ligi Europejskiej.Nafciarze muszą szczególnie uważać na najlepszego strzelca rywali czyli Nemanje Ilić'a, który dołączył do zespołu w 2013 roku. Na przestrzeni ośmiu lat we Francji zdobył 877 bramek. Początek spotkania we Francji we wtorek (01.12.2020) o godz. 18.45.

Pierwszy raz na korcie | ESKA XD - Fit Vlog #3

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...