Profesor Simon reklamuje maseczki. Naruszył etykę lekarską?

i

Autor: Alexas_Fotos Profesor Simon reklamuje maseczki. Naruszył etykę lekarską?

Niestety zawodników Orlen Wisły Płock czeka kolejny rozbrat z piłką ręczną

2020-11-20 18:33

Kolejne potwierdzone przypadki Covid-19 w naszym zespole. Z tego powodu najbliższe mecze z KS Azoty-Puławy oraz Abanca ADEMAR Leon zostały odwołane.

W związku z trzema kolejnymi potwierdzonymi zarażeniami Covid-19 w szeregach ORLEN Wisły Płock, ośmiu zawodników zostanie poddana przymusowej kwarantannie, która będzie trwała najpóźniej do 28 listopada.

Normalnie trenować będą mogli tylko ci zawodnicy, którzy chorobę mają już za sobą, niemniej część z nich doznała urazu w meczu z Czechowskimi Niedźwiedziami i czeka ich przerwa w treningach. Wśród kontuzjowanych są Leo Dutra, Mirsad Terzić oraz Ivan Stevanović, a wciąż indywidualnie trenuje David Fernandez. Rehabilitację po skręconym stawie skokowym przechodzi Leon Susnja. Oprócz nich, kwarantanna nie obejmie również czterech graczy ORLEN Wisły Płock, którzy po przejściu Covid są dopuszczeni do treningów.

Po weekendzie zajęcia w hali wznowią zawodnicy, którzy w izolacji spędzili ostatnie dni i z tego powodu byli odseparowani od reszty zespołu.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...
Trening 3x dziennie {EFEKTY} | ESKA XD - Fit vlog #9