Top Employers Institute Nagroda

i

Autor: Orlen Biuro Prasowe

Wyróżnienie dla płockiej firmy. PKN ORLEN wśród najlepszych pracodawców

2020-02-03 12:50

PKN ORLEN po raz dziewiąty z rzędu znalazł się w gronie najlepszych pracodawców w Polsce. Eksperci Top Employers Institute prowadzący badanie, po raz kolejny docenili i nagrodzili płocką firmę. Orlen po raz pierwszy znalazł się w TOP 5 przedsiębiorstw, które otrzymały certyfikat.

Wynik badania Top Employers to dla nas potwierdzenie, że nasze rozwiązania ukierunkowane na rozwój pracowników już teraz spełniają najwyższe światowe standardy. To jednak przede wszystkim motywacja, żeby z roku na rok konsekwentnie podnosić poprzeczkę. Różnorodny wachlarz rozwiązań skoncentrowanych na rozwoju pracowników, szeroki pakiet benefitów dostosowany do indywidualnych potrzeb, czy wdrażanie technologii wspomagających procesy HR to tylko niektóre ze skutecznie realizowanych przez nas działań. Nie spoczywamy jednak na laurach. Na bieżąco wdrażamy szerokie spektrum praktyk i zarządzamy nimi w taki sposób, by przyciągnąć, angażować oraz utrzymać najlepszych profesjonalistów – powiedziała Wioletta Kandziak, Dyrektor Wykonawcza ds. Kadr, PKN ORLEN.

PKN ORLEN wśród najlepszych pracodawców

i

Autor: Orlen Biuro Prasowe

Top Employers Institute, został założony ponad 28 lat temu i jest globalnym autorytetem w zakresie badania warunków pracy tworzonych przez pracodawców oraz realizowaną politykę personalną. W tegorocznej edycji badania Top Employers Institute wyróżnił ponad 1600 organizacji w 119 krajach/regionach na pięciu kontynentach.

Organizacja uznawana za Top Employer musi udowodnić, że poprzez wdrożenie wielu praktyk HR, pomaga udoskonalić środowisko pracy, dzięki czemu kadra ma zapewniony rozwój i doskonałe warunki zatrudnienia. Firmy, które otrzymały certyfikat, są doskonałym przykładem zaangażowania w nieustanne usprawnianie praktyk HR i dbania o swoich pracowników. Gratulacje! – powiedział David Plink, CEO Top Employers Institute.

Więcej informacji o badaniu na www.top-employers.com