SPR WISŁA PŁOCK

i

Autor: Jakub Chonchera

Protest SPR Wisły Płock w związku z zachowaniem Talanta Dujsebajeva

2021-03-29 13:50

Protest SPR Wisły Płock w związku z zachowaniem Talanta Dujsebajeva w czasie meczu półfinałowego Pucharu Polski, który miał miejsce w dniu 18 marca 2021 roku.

Klub SPR Wisła Płock złożył oficjalny protest do ZPRP w związku z niedopuszczalnym zachowaniem trenera Łomży Vive Kielce Talanta Dujsebajeva w stosunku do trenera ORLEN Wisły Płock Xaviego Sabate oraz do zawodników naszego klubu.

Wyrażamy sprzeciw w stosunku do zachowań, które mogły być przyczyną do agresywnych reakcji uczestników zawodów. Ponadto, poziom werbalnego ataku w stosunku do trenera Sabate jest incydentem bez precedensu i stanowi dla nas szok.

Apelujemy o podjęcie stanowczych działań, napiętnowania nieakceptowanych zachowań i wyciągnięcia konsekwencji, aby w przyszłości zostały one definitywnie wykluczone z polskich aren sportowych.

Czekamy na decyzję Związku Piłki Ręcznej w Polsce odnośnie protestu Wisły.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy dostałeś kiedyś mandat za przekroczenie prędkości?
Roboty nauczyły się tańczyć | ESKA XD - Mobmania #15