Terzić

i

Autor: SPR Wisła Płock

Terzić zostaje w ORLEN Wiśle Płock na kolejny sezon

2021-12-27 10:05

SPR Wisła Płock zdecydowała się na kontynuowanie współpracy z lewym rozgrywającym. Mirsad Terzić podpisał kontrakt z Nafciarzami na kolejny rok.

Mirsad Terzić przyszedł do Płocka z Telekom Veszprém, zaś w niebiesko-biało-niebieskich barwach występuje od sezonu 2020/2021. Bośniak podczas pierwszego roku wśród Nafciarzy zdobył dwie bramki w rozgrywkach PGNiG Superligi oraz dwie w Lidze Europejskiej, natomiast w tym sezonie ma na swoim koncie trzy trafienia w Lidze Europejskiej.

Cieszę się z przedłużenia kontraktu. Uwielbiam być z tym zespołem. Chcę dawać z siebie wszystko bez względu na mecz oraz to ile minut będę grał. Jeśli mogę zrobić coś dla zespołu, to zrobię to. Jestem zadowolony z tego, że jeszcze przez rok będę bronił barw Wisły. - skomentował przedłużenie kontaktu Mirsad Terzić

Obecnie występujący z numerem 30. Terzić świetnie sprawuje się w roli obrońcy. Zdecydowanie jest on podstawą gry w obronie Nafciarzy, co spowodowało, iż władze klubu zadecydowały o zatrzymaniu go w Płocku na dłużej. Zgodnie z umową Mirsad w ORLEN Wiśle Płock pozostanie na kolejny sezon – 2022/2023.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE